TRANSPORT DROGOWY

USŁUGI KOMUNALNE

BEZPIECZEŃSTWO I TERMINOWOŚĆ

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Wywóz szamba - Łódź, Aleksandrów Łódzki, Lutomiersk

Mianem szamb określa się podziemne betonowe zbiorniki - najczęściej bezodpływowe. Instaluje się je na parcelach, które nie posiadają przyłącza do kanalizacji miejskiej. Szambo to specjalny zbiornik wykorzystywany do gromadzenia ścieków z gospodarstw domowych. W przeciwieństwie do przydomowych oczyszczalni wymaga częstego opróżniana. W skład naszych usług wchodzi wywóz nieczystości płynnych. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym, na które składają się specjalne wozy asenizacyjne. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług i atrakcyjne ceny.

Wywóz nieczystości płynnych - o tym musisz pamiętać:

  1. Regularny wywóz szamba - na opróżnianiu zbiorników bezodpływowych nie powinno się oszczędzać. To, jak często należy korzystać z usługi wywozu nieczystości płynnych, zależy przede wszystkim od ilości wody, która zużywana jest w danym gospodarstwie domowym.

  2. Kontroluj poziom napełnienia szamba - przelanie zawartości szamba prowadzi do poważnych konsekwencji. Wydostające się z wnętrza urządzenia fekalia nie tylko nie ładnie pachną, ale również prowadzą do skażenia gruntu. Mając to na uwadze, warto zadbać o kontrolę poziomu napełnienia zbiornika. W tym celu warto zaopatrzyć się w specjalny elektroniczny czujnik.

  3. Korzystaj z biopreparatów do szamb - dzięki wykorzystaniu profesjonalnych biopreparatów możliwe jest przyspieszenie rozkładu znajdujących się w ściekach osadów i związków organicznych.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą czyszczenia separatorów oraz pozostałych usług asenizacyjnych.

Image 1

Dokumenty

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami ( m.in. licencje i certyfikaty ) dotyczącymi działalności naszej firmy

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z naszą ofertą

szczegóły