TRANSPORT DROGOWY

USŁUGI KOMUNALNE

BEZPIECZEŃSTWO I TERMINOWOŚĆ

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Wypompowywanie wody z zalanych obiektów

UzupeŁnienie naszej oferty stanowi usŁuga wypompowywania wody z zalanych obiektów. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym, na które skŁadają się różne rodzaje pomp spalinowych i odkurzaczy wodnych. Zajmujemy się:

  • wypompowywaniem wody z piwnic,
  • wypompowywaniem wody z kotŁowni,
  • wypompowywaniem wody z kanaŁów,
  • osuszaniem wykopów ziemnych.

Wypompowywanie wody to jeden z najważniejszych zabiegów, o którym należy pamiętać podczas zalania mienia. Destrukcyjne dziaŁanie wody może przyczynić się do rozwoju pleśni i grzybów w pomieszczeniu oraz osŁabić strukturę caŁego budynku.

Wypompowywanie wody ze zbiorników wodnych

Oferujemy również usŁugę wypompowywania wody ze zbiorników wodnych, jak np. basenów czy oczek ogrodowych. Opróżnione zbiorniki mogą być poddane zabiegom konserwacyjnym oraz czyszczeniu, co znacząco wpŁywa na ich wygląd oraz funkcjonalność. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu jesteśmy w stanie - szybko i bezpiecznie - osuszać nawet wyjątkowo duże zbiorniki.

Wszystkich Państwa, zainteresowanych naszą ofertą wypompowywania wody z zalanych obiektów oraz zbiorników wodnych - zapraszamy do kontaktu. Wśród świadczonych przez nas usŁug znajdują się również: wywóz szamba oraz czyszczenie separatorów. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

Image 1

Dokumenty

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami ( m.in. licencje i certyfikaty ) dotyczącymi działalności naszej firmy

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z naszą ofertą

szczegóły