TRANSPORT DROGOWY

USŁUGI KOMUNALNE

BEZPIECZEŃSTWO I TERMINOWOŚĆ

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

O firmie

Firma S.T.S. "EKON" powstała w 2011r. w wyniku podziału istniejącej od 1997r. firmy komunalno-transportowej, która świadczyła swoje usługi na terenie całego kraju. Zakres naszych usług jest szeroki, mamy duże możliwości techniczne i jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego klienta, co z ekonomicznego punktu widzenia jest ważne dla obu stron. Usługi przewozu towarów świadczymy na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Usługi komunalne obejmują województwo łódzkie.

Dysponujemy samochodami ciężarowymi o różnej ładowności i zabudowie, służymy fachową radą oraz profesjonalnym podejściem do wykonania każdego zlecenia. Atuty naszej firmy to terminowość dostaw, bezpieczeństwo powierzonego ładunku oraz wykwalifikowana kadra zawodowych kierowców ze średnim wykształceniem i wieloletnim stażem. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy z każdym, kto zechce tę współpracę z nami podjąć.

Zaufało nam wielu klientów, którzy przekonali się że standard obsługi, jaki proponujemy daje im gwarancję dobrze wykonanego zlecenia.

Załączamy pozdrowienia i życzymy sukcesów na każdej płaszczyźnie naszej współpracy !!!

Image 1

Dokumenty

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami ( m.in. licencje i certyfikaty ) dotyczącymi działalności naszej firmy

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z naszą ofertą

szczegóły