TRANSPORT DROGOWY

USŁUGI KOMUNALNE

BEZPIECZEŃSTWO I TERMINOWOŚĆ

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Czyszczenie przydomowych oczyszczalni ścieków

Każda nieruchomość bez względu na jej przeznaczenie musi być wyposażona w system odprowadzania ścieków. Jednakże w naszym kraju nie brakuje miejsc, które nie zostały przyłączone do miejskiej sieci kanalizacyjnej. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest przydomowa oczyszczalnia ścieków. Jest to pomysł na tyle funkcjonalny, skuteczny, ekologiczny oraz tani w późniejszej eksploatacji, że warto rozważyć go również w momencie, gdy chcemy po prostu żyć wygodnie a dodatkowo z najmniejszą szkodą dla otaczającej nas przyrody.

Inwestycja w przydomową oczyszczalnię ścieków jest wyjątkowo opłacalna pod warunkiem, że będziemy pamiętali o jej prawidłowej eksploatacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy kompleksową usługę czyszczenia przydomowych oczyszczalni ścieków. To, jak często należy wykonywać ten zabieg, zależy przede wszystkim od rodzaju oczyszczalni oraz wielkości znajdującego się w niej osadnika.

 

Jak wygląda czyszczenie przydomowej oczyszczalni ścieków?

Czyszczenie przydomowej oczyszczalni ścieków należy powierzyć wyspecjalizowanej firmie. Podobnie zresztą jak wywóz szamba. Nasze przedsiębiorstwo ma wieloletnie doświadczenie, rozległą wiedzę branżową, umiejętności praktyczne oraz zaplecze technologiczne do kompleksowej i w pełni profesjonalnej realizacji tego typu usług. Swoją ofertę kierujemy szczególnie do klientów z okolic Aleksandrowa Łódzkiego, Lutomierska, Konstantynowa Łódzkiego oraz pobliskich miejscowości.

Powierzoną nam pracę każdorazowo rozpoczynamy od zdjęcia znajdujących się na oczyszczalni pokryw - zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Następnie przechodzimy do opróżniania zawartości osadnika. W tym celu do oczyszczalni wprowadzane są dwa węże. Jeden odpowiada za wypompowywanie nieczystości, drugi za uzupełnienie wnętrza zbiornika czystą wodą. Dodatkowo dla utrzymania sprawności urządzenia podczas bieżącej eksploatacji, w ostatniej fazie jego oczyszczania, do wnętrza wprowadzane są specjalne preparaty chemiczne.

Warto również dodać, że uzupełnieniem świadczonych przez nas usług jest wypompowywanie wody z zalanych obiektów prywatnych i komercyjnych. Usługa ta z roku na rok zyskuje na znaczeniu w związku ze zmianami klimatycznymi oraz związanymi z nimi ulewnymi opadami deszczu powodującymi rozliczne podtopienia budynków.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą dotyczącą profesjonalnego czyszczenia przydomowych oczyszczalni ścieków zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania.

Image 1

Dokumenty

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami ( m.in. licencje i certyfikaty ) dotyczącymi działalności naszej firmy

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z naszą ofertą

szczegóły