TRANSPORT DROGOWY

USŁUGI KOMUNALNE

BEZPIECZEŃSTWO I TERMINOWOŚĆ

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji - Łódź

Oferujemy Państwu usŁugę ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji, w której do wypŁukiwania znajdujących się w rurach zanieczyszczeń używa się specjalnej dyszy lub rury. Jest ona jedną z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych metod udrażniania kanalizacji zewnętrznych. Dzięki jej wykorzystaniu możliwe jest skuteczne usunięcie osadów oraz innych zanieczyszczeń, które nagromadzają się w rurach pod wpŁywem staŁej eksploatacji urządzeń sanitarnych.

Zalety ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji

Aby możliwe byŁo przeprowadzenie ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji, konieczne jest posiadanie specjalnego wozu ciśnieniowego, wyposażonego w system odzysku wody i rurę. Rura wprowadzana jest do instalacji, a wydostająca się z niej pod ciśnieniem woda odrywa wszelkie zalegające zanieczyszczenia.

Do największych zalet tej metody zaliczyć należy:
  • szybkie i skuteczne dziaŁanie;
  • możliwość Łatwego usunięcia nawet wyjątkowo uciążliwych zanieczyszczeń;
  • bezpieczeństwo dla środowiska (podczas ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji nie korzysta się z żadnych środków chemicznych);
  • możliwość udrażniania rur o większej i mniejszej średnicy.

To, jak często należy poddawać instalację kanalizacyjną czyszczeniu ciśnieniowemu, zależy przede wszystkim od jej budowy i wieku. Warto jednak pamiętać, że regularne zabiegi konserwacyjne pozwalają zachować ją w dobrym stanie i uniknąć poważniejszych awarii.

Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą ofertą ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji – zachęcamy do kontraktu. Przypominamy, że zajmujemy się także czyszczeniem separatorów i wywozem szamba.
Image 1

Dokumenty

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami ( m.in. licencje i certyfikaty ) dotyczącymi działalności naszej firmy

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z naszą ofertą

szczegóły